20.6 C
شهر مقدس قم
۲ شهریور ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار

از سوی شهرداری منطقه ۶ صورت گرفت؛ برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت خدمات شهری منطقه

  به گزارش شهرنیوز، حاتمی فرد در این جلسه ضمن تشکر از زحمات بخش خصوصی در جهت برگزاری دوره های آموزشی و فعالیت های پیمانی منطقه بیان داشت: با عنایت به اینکه بیش از سه ماه از آغاز فعالیت پیمانکار در منطقه گذشته، قطعا شناخت نسبی از وضعیت فرهنگی و...

جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت خدمات شهری منطقه شش با حضور شهردار منطقه،ناظر عالیه خدمات شهری ،برخی مسئولین منطقه و پیمانکار بخش خصوصی خدمات شهری در دفتر شهردار منطقه برگزار شد.

 

به گزارش شهرنیوز، حاتمی فرد در این جلسه ضمن تشکر از زحمات بخش خصوصی در جهت برگزاری دوره های آموزشی و فعالیت های پیمانی منطقه بیان داشت: با عنایت به اینکه بیش از سه ماه از آغاز فعالیت پیمانکار در منطقه گذشته، قطعا شناخت نسبی از وضعیت فرهنگی و بافتی منطقه حاصل شده و می بایست سطح ارائه خدمات منبعد ارتقاء داشته باشد تا بتوانیم خدمات مطلوبی با رویکرد خلاقانه و مردم محوری ارائه دهیم .
شهردار منطقه شش اذعان کرد: با توجه به وسعت و جمعیت منطقه، نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب با برگزاری دوره های آموزش شهروندی می باشیم و می بایست با حضور در مساجد و ارتباط مستقیم با مردم ضمن آموزش، مشکلات و دغدغه های شهروندان را رصد نمائیم .
وی افزود: با تعامل و مشارکت شهرداری و پیمانکار می توان راهکاری مناسب در خصوص کاهش هزینه ها و افزایش رضایتمندی مردم ارائه نمود که این امر مستلزم همت و تلاش بخش خصوصی با استفاده از ظرفیت های موجود می باشد .
حاتمی فرد به کیفی سازی نیروی انسانی و استفاده از خودروهای مکانیزه و مطلوب بر اساس مفاد پیمان اشاره داشت و خواستار بهره وری بهینه از امکانات و نیروی انسانی شد.
شهردار منطقه ۶ تصریح کرد: پیمانکار منطقه می بایست برنامه های خود را براساس سیاستگذاری شهرداری  جهت عملیاتی و اجرایی آن ارائه نموده تا بتوانیم برای منطقه اقدامات نوین و به روزی و در شان زائرین و مجاورین کریمه اهلبیت ( س ) انجام دهیم .
وی همچنین بحث آموزش پرسنلی ، رعایت موارد رفاهی پرسنل و پوشش ظاهری را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد می بایست بحث آموزش شهروندی و پرسنلی در دستور کار پیمانکار قرار گیرد.
در ادامه مدیرعامل شرکت شبنم شهر پیمانکار منطقه در این جلسه گزارشی از فعالیت های سه ماهه شرکت ارائه و آمادگی خود را در تعامل و انجام کار بصورت کیفی سازی اعلام نمود.
وی در ادامه توجه و حمایت ویژه منطقه در خصوص پیگیری مطالبات پیمانکار از قبیل مکاتبه با ادارت مربوطه در راستای تعامل و همکاری با بخش خصوصی مانند همکاری دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر برخی معضلات از قبیل زباله های درمانگاه ها و مطب های پزشکی را درخواست نمود.