31.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

همایش نقش رسانه‌ها در رونق کسب‌وکارهای مردمی به مناسبت “روز قم “برگزار شد

به مناسبت روز قم و با هدف رونق بیشتر مشاغل خانگی و ایجاد درآمد برای فعالان این عرصه، همایش نقش رسانه‌ها در رونق کسب‌وکارهای مردمی در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، همایش نقش رسانه‌ها در رونق کسب‌وکارهای مردمی و افتتاحیه جشنواره تولیدات خانگی و کسب‌وکارهای شهری در ادامه برنامه‌های گرامیداشت “روز قم” شامگاه پنجشنبه با حضور نرجس نیازمند عضو هیئت‌رئیسه و مصطفی ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، ابوالقاسم عربیون رئیس بنیاد ملی نخبگان کارآفرینی، ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری و جمعی از فعالان فضای مجازی در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در بخشی از این همایش ابراز کرد: رسانه در مخاطب شناسی برای شناخت نیاز و ذائقه فرد و جهت‌دهی به نوع تولید اثر نقش بسیار مهمی دارد.
مصطفی ملایی با بیان اینکه هدف نهایی رسانه اقناع‌سازی مخاطب است و اقناع مخاطب با پروپاگاندای خبری متفاوت است؛ یادآور شد: اقناع مخاطب تلاش صادقانه‌ای برای رفع نیازهای واقعی جامعه است.
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به مبحث رسانه با مراجعه و تفکر در ۵۰ آیه اول سوره مبارکه “طه” به بخشی از نگاه دقیق خداوند به مسئله ارتباطات مراجعه نمایند.***ش