36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری جشنواره خانوادگی تیراندازی و گرامیداشت شهدای ورزشکار به مناسبت “روز قم”

جشنواره خانوادگی تیراندازی و گرامیداشت شهدای ورزشکار قم به مناسبت « روز قم» به همت سازمان فرهنگی، هنری  و ورزشی شهرداری و هیئت تیراندازی استان قم برگزار می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم به مناسبت «روز قم» برنامه‌های ورزشی مختلفی را با مشارکت هیئت‌های ورزشی استان قم در دست اجرا دارد.

یکی از این برنامه‌ها برگزاری جشنواره خانوادگی تیراندازی و گرامیداشت شهدای ورزشکار قم توسط این سازمان است که با همکاری هیئت تیراندازی استان قم برگزار می‌شود.

این مسابقه فقط در رشته تفنگ بادی و به‌صورت خانوادگی است که هر تیم یک خانواده چهار نفره شامل پدر، مادر و دو فرزند خواهد بود فرزندان خانواده به‌تنهایی در این مسابقه ثبت‌نام نخواهند شد.

این  مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار و شرکت‌کنندگان ملزم به رعایت قوانین می‌باشند و  خانواده‌هایی که تفنگ رسمی مسابقات را دارند می‌توانند با سلاح خودشان در مسابقه شرکت نمایند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه مفرح و خانوادگی از ۸ لغایت ۱۲ آبان ماه می‌بایست به نشانی http://fv-qom.ir/fa/news/show/1627 مراجعه و نسبت به ثبت‌نام تیم خود اقدام کنند.

این مسابقات از ۱۴ لغایت ۱۹ آبان ماه برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه با مشخص شدن تیم‌های برتر برگزار می‌شود.***/ع