28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

تقدیر از ابتکار شهرداری قم در برگزاری مراسم نواختن زنگ “روز قم” در مدرسه استثنایی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: برگزاری مراسم نواختن زنگ «روز قم» در بین دانش آموزان استثنایی، ابتکار خوب و ارزشمندی از شهرداری قم بود که موجب شد مسئولین از نزدیک با مسائل و مشکلات این مدارس و دانش آموزان آن آشنا شوند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم که نام «روز قم» نیز بر آن نهاده شده است، اظهار کرد: قم همان‌طور که مشهور بوده عش آل محمد(ص) است، شهری بسیار ارزشمند، علمی، جهادی، خاستگاه انقلاب و مرجعیت، روحانیت و معنویت؛ با مردمی بسیار خوش‌سابقه و خوشنام در تاریخ و همیشه در صحنه و همراه با دین، دیانت، معنویت و فرهنگ اهل‌بیت(ع).

وی ادامه داد: این مناسبت بسیار پراهمیت است و باید آن را گرامی داریم و بزرگ شماریم و از تمام دست‌اندرکاران این برنامه به‌ویژه شهرداری قم تقدیر می‌کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به برگزاری مراسم نمادین نواختن زنگ قم در مدرسه استثنایی ابابصیر، خاطرنشان کرد: برگزاری این مراسم در بین دانش آموزان استثنایی ابتکار خوب و ارزشمندی از شهرداری قم بود که موجب شد مسئولین از نزدیک با مسائل و مشکلات این مدارس و دانش آموزان آن آشنا شوند و ان شالله به برکت نام حضرت معصومه(س) و روز گرامیداشت قم مشکلات این قشر هر چه زودتر برطرف شود.**/ع