35.9 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

با مشارکت شهرداری قم/رویداد تولید محتوای دیجیتال با محوریت “روز قم” برگزار می‌شود

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج قم از برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال با محوریت "روز قم" با همكاری شهرداری و سازمان فرهنگی،‌هنری و ورزشی شهرداری قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز،‌ سید محمدحسن یزدی نژاد ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ورود حضرت معصومه (س) به شهر قم، از برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال به این مناسبت خبر داد و اظهار کرد: این رویداد، همزمان با سراسر کشور از دوازدهم تا چهاردهم آبان ماه به همت سازمان فضای مجازی بسیج و با همکاری سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجمع ناشران دیجیتال انقلاب اسلامی در استان برگزار می‌شود.

وی اذعان کرد: برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، فرصتی ارزشمند جهت جذب ایده‌ها، کشف استعدادها و ساماندهی گروه‌های منسجم تولید محتوا در بستر فضای مجازی است.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان قم با بیان اینکه این رویداد در بخش‌های پویانمایی، بازی ویژه تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در بخش پویانمایی می‌توانند محصولات خود را در رشته‌های موشن گرافیک – کمیک موشن – کات اوت دو بعدی – استاپ موشن و … ارائه کنند.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌ها و افراد شرکت‌کننده در این رویداد در تاریخ مشخص‌شده در محل برگزاری رویداد حضور یافته و به تولید محتوا می‌پردازند و به برگزیدگان در هر بخش جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

یزدی نژاد ادامه داد: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این برنامه دهم آبان ماه و از طریق سایت به نشانی event.bsjmajazi.ir  بوده و متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۱۱۲۰۷۱۵۵۲ تماس بگیرند و یا به آدرس @Matna_Qom در شبکه‌های اجتماعی مراجعه نمایند.

وی اضافه کرد: برگزیدگان استانی به مرحله کشوری این رویداد بزرگ که در روزهای پایانی آبان ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود راه پیدا خواهند کرد.****ع