31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

همزمان با “روز قم” صورت گرفت/آغاز به کار نخستین پویش و مسابقه قرآنی «ندای ملکوت» در قم

نخستین پویش و مسابقه قرآنی « ندای ملکوت » هم‌زمان با "روز قم" با تلاوت قاری بین‌المللی قرآن کریم استاد حامد شاکر نژاد برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، نخستین پویش و مسابقه قرآنی « ندای ملکوت » هم‌زمان با « روز قم» به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و با حضور ذاکریان معاون خدمات شهری شهرداری قم، محمد خامه‌یار مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از مسئولین در بوستان حضرت نجمه خاتون(س) برگزار شد.

استاد حامد شاکرنژاد قاری بین‌المللی قرآن کریم مهمان ویژه این مراسم بود که به تلاوت شنیدنی آیاتی از سوره مبارک ابراهیم پرداخت.

استاد علی علیزاده قاری و مدرس پیشکسوت قرآن کریم اجرای این مراسم را عهده‌دار بود و گروه سرود میثاق نیز چهار قطعه شنیدنی را در وصف قم و مدح کریمه اهل‌بیت(س) برای حاضرین اجرا کردند.

قرعه‌کشی از بین شرکت‌کنندگان در این محفل معنوی و اهدا هشت کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس توسط سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم پایان‌بخش این مراسم بود.

پیش از آغاز مراسم نیز مسابقه تلاوت اذان در بوستان نجمه خاتون(س) برگزار شد.

گفتنی است علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه ندای ملکوت می‌توانند کلیپ‌های دو دقیقه خود را از تلاوت اذان در معابر و بوستان‌ها به آدرس www.FV_QOM.IR  ارسال کنند.***/ع