32.7 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای طرح«میز مهربانی» همزمان با پویش «ندای ملکوت»/ توجه ویژه به آسیب‌های اجتماعی شهر در “روز قم”

مدیر موسسه بهشت راه اطهر از اجرای طرح میز مهربانی همزمان با مراسم آغاز به کار پویش ندای ملکوت با هدف امر به معروف و نهی از منکر در بوستان نجمه خبر داد.

زهرا حسینی در حاشیه آیین آغاز به کار پویش و مسابقه « ندای ملکوت» که به مناسبت « روز قم » در بوستان نجمه(س) برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز،‌ با اشاره به همکاری موسسه بهشت راه اطهر با سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم اظهار کرد: این موسسه همزمان با برگزاری مراسم آغاز به کار پویش ندای ملکوت اقدام به اجرای طرح میز مهربانی در بوستان نجمه(س) کرده است.

وی ادامه داد: در این طرح هدیه‌های خاص و ویژه به بانوانی که نسبت به حجاب ناآگاه هستند و دختران کم سن و سالی که حجاب دارند ارائه می‌شود که این هدیه‌ها شامل کتاب، لوازم حجاب، دفاتر شهدا و یک نامه از طرف خدا به دختران و بانوانی که در زمینه حجاب ناآگاه هستند.

این فعال اجتماعی با اشاره به نامگذاری سالروز ورود حضرت معصومه(س) به « روز قم » ابراز کرد: یکی از مسائلی که به‌ویژه در این روز باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد آسیب‌های اجتماعی قم است که یکی از مکان‌های پر آسیب بوستان‌ها هستند.

حسینی خاطرنشان کرد: باید خانواده‌ها را با طرح‌های جذاب به بوستان‌ها دعوت و آن‌ها را با این آسیب‌ها و مسائلی که ممکن است دامن‌گیر فرزندانشان شود آگاه و در این زمینه فرهنگ‌سازی درست و مؤثری انجام دهیم و برای شهرهای دیگر الگو قرار گیریم.**/ع