35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

ضرورت ترویج برگزاری جلسات قرآن در محلات توسط مردم/ تقدیر از ابتکار شهرداری قم در اجرای پویش «ندای ملکوت»

قاری بین‌المللی قران کریم با اشاره به آغاز به کار پویش «ندای ملکوت» گفت: انس مردم با قرآن و برگزاری جلسات قرآنی در محلات مختلف توسط خود مردم قطعاً باعث خواهد موضوعاتی چون اذان و اقامه نماز اول وقت نیز فرهنگ‌سازی شود.

حامد شاکرنژاد در حاشیه آیین آغاز به کار پویش و مسابقه « ندای ملکوت» که به مناسبت « روز قم » در بوستان نجمه(س) برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز،‌ با اشاره به اینکه هر کجای کشور برنامه قرآنی برگزار می‌شود مردم ما مشتاقانه در آن شرکت می‌کنند، اظهار کرد: در قم نگاه ویژه‌ای نسبت به این موضوع وجود دارد و قم قطب مباحث مذهبی و فرهنگی است.

وی با اشاره به ابتکار سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در برگزاری افتتاحیه پویش و مسابقه ندای ملکوت، ابراز کرد: برنامه زیبایی در فضای باز و زیر نم‌نم باران رحمت الهی با استقبال پر شور مردم قم به‌ویژه بانوان برگزار شد که امیدواریم با دعای همه مردم این باران مقدمه‌ای باشد تا از شرایط خشکسالی خارج شویم.

قاری بین‌المللی قرآن کریم با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری پویش ندای ملکوت خاطرنشان کرد: انس مردم با قرآن و برگزاری جلسات قرآنی در محلات مختلف توسط خود مردم قطعاً باعث خواهد شد موضوعاتی چون اذان و اقامه نماز اول وقت نیز فرهنگ‌سازی شود.***/ع