41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

حمایت سازمان ترافیک شهرداری قم از برنامه‌های مرتبط با اصلاح رفتارهای ترافیکی

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: این سازمان در برنامه‌ها و همایش‌های مرتبط با رفتار ترافیکی مشارکت داشته و از برگزاری این‌گونه برنامه‌ها حمایت می‌کند.

حسین شعبان زاده در حاشیه برگزاری همایش دوچرخه‌سواری که به مناسبت گرامیداشت روز قم برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، اظهار داشت: امروز قم به یُمن حضور سراسر نور حضرت معصومه(س)، از مدارج بالای معرفتی، علمی، تقوا و… برخوردار است و باید قدردان زندگی در شهر قم باشیم.
وی با بیان اینکه برگزاری این‌گونه برنامه‌ها در کنار ایجاد نشاط در بین نسل‌های مختلف سبب اصلاح رفتار ترافیکی نیز می‌شود، ابراز کرد: امروزه توجه به دوچرخه به‌عنوان یک حمل‌ونقل پاک و یک مدل حمل‌ونقلی بیش از گذشته مورد توجه قرار دارد و باید با گسترش این برنامه‌ها، سبب تشویق بیشتر استفاده از دوچرخه در جامعه شد.
سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ادامه داد: سازمان حمل‌ونقل در برنامه‌ها و همایش‌های مرتبط با رفتار ترافیکی مشارکت داشته و از برگزاری این‌گونه برنامه‌ها حمایت می‌کند.
وی با تأکید بر اینکه روز ۲۶ آذرماه به‌عنوان روز حمل‌ونقل در نظر گرفته‌شده است، تصریح کرد: از نهادها و دستگاه‌های مختلف برای برنامه‌ریزی و مشارکت در برنامه‌های این روز دعوت می‌کنیم.***