27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

تولید و پخش ۶۰ هزار دقیقه برنامه رسانه‌ای در ایام معصومیه و “روز قم”/فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌های قم

معاون فرهنگی آستان کریمه اهل‌بیت(س) گفت: همه تلاش ما این است که از ظرفیت صداوسیما و شبکه‌های برون‌مرزی در روز قم و ايام معصوميه استفاده کنیم و بیش از 60 هزار دقیقه برنامه‌های رسانه‌ای را برنامه‌ریزی کردیم.

به گزارش شهرنیوز،‌ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی احمدی با اشاره به اینکه ایام معصومیه از سالروز ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم تا سالروز رحلت شهادت گونه ایشان نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: آستان مقدس حضرت معصومه(س) در این ایام تلاش می‌کند تا به معرفی بیشتر این بانوی بزرگ بپردازد.
وی با بیان اینکه ایشان دختر و معصومه بوده و الگوی مناسبی برای دختران جامعه ما هستند، ادامه داد: برنامه‌های آستان با حرکت کاروان و استقبال نمادین از ورود حضرت معصومه(س) به قم از میدان معصومیه به سمت حرم مطهر آغاز می‌شود و حضور خوب مردم می‌تواند رونق خوبی به این برنامه دهد و در ادامه اجتماع مردم در صحن امام رضا(ع) را خواهیم داشت و به مدح حضرت پرداخته خواهد شد.
معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) با تأکید بر اینکه در طول این ایام ویژه‌برنامه‌هایی مانند محافل شعر، پخش شرح زیارت حضرت معصومه (س) از شبکه قرآن، تورهای حرم شناسی به زبان‌های متعدد و دیگر برنامه‌های فرهنگی، هنری و مراسمی برگزار خواهد شد، افزود: همه تلاش ما این بوده که از ظرفیت صداوسیما و شبکه‌های برون‌مرزی در این ایام استفاده کنیم و بیش از ۶۰ هزار دقیقه برنامه‌های رسانه‌ای را برنامه‌ریزی کردیم که امیدواریم بتوانیم به نحو مطلوبی این برنامه‌ها را به اجرا برسانیم.
احمدی در پایان ضمن تقدیر از تمام مسئولین استان و شهر قم که برای بزرگداشت این ایام با تمام توان در تلاش هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم از این فرصت به نحو مطلوب برای شناساندن بیش‌ازپیش بانوی کرامت چه در داخل کشور و چه در کشورهای دیگر استفاده کنیم.**