34.7 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

راه‌اندازی خط ویژه سوخت‌گیری گاز برای تاکسی‌ها در قم/پیش‌بینی سوخت لازم برای اتوبوس‌های شهری

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از راه‌اندازی خط ویژه جهت سوخت‌گیری گاز تاکسی‌ها در جایگاه‌ها با همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم خبر داد.

مسعود طبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اخلال ایجادشده در جایگاه‌های سوخت اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی شهرداری قم حمایت‌های لازم را از رانندگان تاکسی داشته و درصدد رفع مشکل تاکسی‌داران است.

وی با تأکید بر حل مشکل سوخت‌گیری در کمترین زمان افزود: در صورت تداوم مشکل طی روزهای آینده در سوخت‌گیری خودروها، هماهنگی‌های لازم جهت راه‌اندازی یک خط ویژه جهت سوخت‌گیری گاز تاکسی‌ها در جایگاه‌ها با همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم انجام‌شده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: رانندگان تاکسی هیچ‌گونه نگرانی از صف‌های طولانی برای سوخت‌گیری نداشته باشند و به‌زودی مشکل تمام جایگاه‌های سوخت برطرف خواهد شد.

وی سپس به نگرانی رانندگان اتوبوس در ناوگان حمل‌ونقل عمومی اشاره و خاطرنشان کرد: رانندگان اتوبوس نیز برای تأمین گازوییل نگرانی نداشته باشند و ذخیره کافی برای تأمین سوخت اتوبوس‌ها وجود داشته و تا حل مشکل با کمبود سوخت مواجه نخواهند شد.***