35.9 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

هوشمندسازی سبب همراهی بیشتر مردم با مدیریت شهری می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر اینکه هوشمندسازی باید در راستای نیازها و اولویت‌های مردم باشد، گفت: یکپارچگی و هوشمند سازی سبب همراهی مردم با مدیریت شهری می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، معصومه آمره یکی از ملزومات هوشمندسازی در مدیریت شهری را تعامل و ارتباط مؤثر نظام‌های مدیریتی در مدیریت شهری برشمرد و اظهار داشت: نظام برنامه‌وبودجه، نظام فناوری اطلاعات، نظام منابع انسانی و … همه باید با یکدیگر مرتبط باشند، به‌نحوی‌که به‌صورت یکپارچه عمل کرده و جزیره‌ای نباشند.

عضو شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: در حوزه هوشمندسازی، این نظامات باید به هم متصل و یکپارچه شوند تا بتوان به سمت هوشمندسازی حرکت کرد.

وی با تأکید بر اینکه هوشمندسازی باید در راستای نیازها و اولویت‌های مردم باشد، افزود: نیازها و اولویت‌های مردم در حوزه مدیریت شهری را باید در تعامل با آن‌ها احصاء کنیم و سپس در بحث هوشمندسازی به سمت خدماتی حرکت کنیم که نیاز مردم است؛ این اتفاق سبب ‌می‌شود خدمات درستی ارائه دهیم که پاسخگوی نیازهای مردم باشد و در چنین شرایطی آن‌ها نیز همراهی خواهند کرد.

آمره تصریح کرد: مهم‌ترین ذی‌نفع مدیریت شهری در شهر، مردم هستند؛ اگر بر اساس نظرات شهروندان حرکت کنیم، آن‌ها هم بی‌شک ما را همراهی خواهند کرد و لذا در حوزه برنامه‌ریزی‌ها نیز باید بر اساس نظامات و نگاه‌ها و اولویت‌های مردمی گام برداریم.**