36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برگزاری جلسه شورای سازمان قطارشهری قم/تأکید بر پیگیری مستمر برای تحویل و انتقال واگن

جلسه شورای سازمان قطارشهری قم با حضور استاندار و شهردار قم برگزار شد و بر لزوم پیگیری تحویل و انتقال واگن‌های هماهنگ شده در اسرع وقت تأکید شد.

به گزارش شهرنیوز، جلسه شورای سازمان قطارشهری با حضور سرمست استاندار، بهشتی معاون عمرانی استاندار و دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم و دیگر اعضا در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد.
مدیرعامل سازمان قطارشهری قم در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن ایام هفته وحدت، به ارائه گزارشی در خصوص پیشرفت فاز نخست خط یک پروژه مترو در ماه‌های اخیر به‌ویژه خطوط روسازی که آماده تست گرم بوده ارائه کرد.
منصور درویشی با بیان اینکه ایستگاه مطهری و ایستگاه کشاورز تا زمان مسافرگیری در آینده نزدیک آماده راه‌اندازی است، ابراز کرد: امکان زیباسازی و بازگردان سطح میادین به حالت اولیه و در اختیار گذاشتن آن‌ها به مردم توسط همکاران شهرداری منطقه و تسهیل در امر عبور و مرور وجود دارد.
گفتنی است اعضای حاضر در جلسه ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته در سازمان قطارشهری، بر تحویل و انتقال واگن‌های هماهنگ شده در اسرع وقت تأکید کردند تا فرآیندهای اداری مانع ایجاد خلل در روند انتقال واگن‌ها به قم نشود.**