32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برگزاری آیین تجلیل از دست‌اندرکاران گرامیداشت هفته دفاع مقدس/تقدیر ویژه از خدمات شهرداری قم

آیین تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری هفته دفاع مقدس استان، با تقدير از خدمات و اقدامات شهرداری قم در بخش‌ها، مناطق و سازمان‌های شهرداری برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، آیین تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری هفته دفاع مقدس استان قم با حضور دبیر ستاد و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، جانشین فرمانده سپاه علی‌بن ابی‌طالب(ع)، ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان،‌ دبیر کنگره ملی شهدای استان،‌ مدیران عامل سازمان‌های پارک‌ها و فضای سبز، ‌فرهنگی، هنری و ورزشی و زیباسازی شهرداری و جمعی دیگر مسئولان استانی و شهری در سالن همایش‌های باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی استان قم برگزار شد.

در این مراسم از اقدامات و خدمات مختلف شهرداری قم، سازمان‌های زیباسازی، پارک‌ها و فضای سبز، زیباسازی و مدیر منطقه چهار شهرداری قم به عنوان فعالان حوزه ایثار و شهادت در ایام گرامیداست هفته دفاع مقدس و در طول سال تقدیر و تشکر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم که با حضور کمیته‌های مختلف فعال در هفته دفاع مقدس برگزار شد، از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم بابت برگزاری مراسم و آیین‌های هفته دفاع مقدس با اهدا لوح تقدیر، قدردانی شد.***