32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

خدمات‌رسانی به زائرین در ایام پایانی ماه صفر توسط سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از آماده‌باش و ارائه خدمات و سرویس‌دهی به زائران در روزهای پايانی ماه صفر و تعطيلات هفته گذشته توسط اين سازمان خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم، سیدرضاحسینی از آماده‌باش کامل و ارائه خدمات سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم به‌صورت شبانه‌روزی و ارائه خدماتی مطلوب به زائرین شهر کریمه اهل‌بیت(س) در تعطیلات پایانی ماه صفر خبر داد.

وی ازدحام و افزایش میزان مسافران را موردتوجه قرارداد و افزود: در آخرین روز این تعطیلات، در پایانه ۷۲تن حدود۸۰دستگاه اتوبوس و۴۰دستگاه تاکسی برون‌شهری به زائرین و مسافرین خدمات‌رسانی کردند که ۱۴۰۰ نفر در یک روز از این پایانه جابجا و به مقاصد خود اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم ادامه داد: در ایام شهادت امام رضا(ع) از پایانه مرکزی این سازمان، حدود۱۲۰ دستگاه اتوبوس که حدود۳۵۰۰ نفر زائر از این پایانه به پایانه امام رضا(ع) مشهد مقدس اعزام شدند.

وی با اشاره به خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی تصریح کرد: در ایام اربعین حسینی حدود ۱۰۰ دستگاه اتوبوس از این سازمان جهت انتقال زائرین عتبات عالیات به مرز مهران اعزام شد.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: در طول ایام ماه محرم و صفر مراسمات مذهبی و نماز جماعت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای زائرین و مسافرین در پایانه مرکزی این سازمان برگزار بوده است.**