27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

ایمن‌سازی سیستم روشنایی بوستان علوی با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: یکی از استانداردترین و ایمن‌ترین سیستم‌های روشنایی در بوستان علوی ایجادشده است.

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با بیان اینکه بوستان علوی یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین بوستان‌های قدیمی شهر قم است اظهار کرد: از گذشته این بوستان موردتوجه شهروندان بوده و در سال‌های اخیر به قطب تفریحی و گردشگری تبدیل‌شده است.

وی با اشاره به بهره‌برداری سورتمه ریلی، تله‌سیژ و شهربازی بوستان علوی تصریح کرد: به همین خاطر شهروندان استقبال خوبی از بوستان دارند و با توجه به اینکه در گذشته سیستم روشنایی بوستان مشکل داشته، احداث سیستم روشنایی بوستان در دستور کار سازمان پارک‌ها قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر اینکه یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های ایمن‌سازی و استانداردسازی سیستم روشنایی در بوستان علوی اجرا شد تصریح کرد: در این پروژه بیش از ۹۰۰ پایه و سرچراغ کوتاه سه متری، بیش از ۸۰ پرژکتور، پایه پرژکتور و پایه لاک‌پشتی معابر، ۱۶ تابلو توزیع اصلی یا فرعی و… نصب‌شده است.

وی با بیان اینکه یکی از استانداردترین و ایمن‌ترین سیستم‌های روشنایی در بوستان علوی ایجادشده است افزود: این پروژه همزمان با افتتاح پروژه تله‌سیژ به بهره‌برداری رسید.**