32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
أخبار

آمادگی مدیریت استان برای تأمین تجهیزات به‌روز برای سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم

استاندار قم از لزوم همکاری ستاد بحران استان و سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم خبر داد و گفت: مدیریت شهری و استانی در قم درصدد تأمین تجهیزات به‌روز بوده و امیدواریم بتوانیم استاندارهای سازمان را ارتقاء دهیم.

به گزارش شهرنیوز، بهرام سرمست امروز به مناسبت روز آتش‌نشان و در حاشیه بازدید از ایستگاه آتش‌نشانی خیابان امامزاده ابراهیم(ع)، پرسنل سازمان آتش‌نشانی را نجات‌بخش جان شهروندان دانست و اظهار داشت: حفظ جان و مال شهروندان درگرو مهارت و ازخودگذشتگی پرسنل سازمان آتش‌نشانی است.
وی در اختیار داشتن تجهیزات به‌روز و کافی را لازمه عملکرد مثبت سازمان آتش‌نشانی عنوان کرد و گفت: مدیریت شهری و استانی در قم درصدد تأمین تجهیزات به‌روز بوده و امیدواریم بتوانیم استاندارهای سازمان را ارتقاء دهیم.
استاندار قم همکاری و افزایی مدیریت شهری و مدیریت استان را در تأمین ایمنی شهروندان قابل‌توجه خواند و تصریح کرد: بعد از اتفاقات آتش‌سوزی در شهرک‌های صنعتی، دستورات لازم برای تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرک‌های صنعتی داده‌شده و امکانات لازم تا حدودی تأمین‌شده است.
وی از تأمین سه خودرو آتش‌نشانی برای شهرک‌های صنعتی خبر داد و خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم بتوانیم از امکانات ستاد بحران در جهت کمک به آتش‌نشان‌ها استفاده کرده و در جهت هم‌افزایی و همکاری بیشتر گام برداریم.
سرمست در پایان تأکید کرد: مدیریت استان آمادگی هرگونه کمک و همکاری را با شهرداری قم و سازمان آتش‌نشانی داشته زیرا حفظ ایمنی شهروندان در اولویت دغدغه‌های استانداری قرار دارد.
انتهای پیام/