35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
أخبار

پیگیری مشکلات آتش‌نشانان در شورای اسلامی شهر قم/پیشرفت‌های قابل‌توجه تجهیزات آتش‌نشانی در سال‌های گذشته

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به بازديد از ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرداري قم،‌ از پيگيري و حل مشكلات آتش‌نشانان در شوراي اسلامي شهر خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، نرجس نیازمند در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم از ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرداری قم، با اشاره به مجاهدت‌های آتش‌نشانان اظهار داشت: روز هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی را به همه آتش‌نشانان و خانواده‌های محترم این ایثارگران تبریک عرض کرده و آرزوی سلامتی و توفیق در اجرای وظایف محوله را از خدای منان برای این عزیزان داریم.
وی با بیان اینکه در بازدید امروز در جریان مشکلات جاری در مسیر خدمت‌رسانی آتش‌نشانان قرار گرفتیم، ابراز کرد: یکی از مشکلات عمده و مهم مربوط به امکانات و تجهیزات آتش‌نشانی است، هرچند در طول سال‌های اخیر سازمان آتش‌نشانی قم ازلحاظ تجهیزات به نسبت قبل پیشرفت چشمگیری داشته است اما همچنان می‌بایست سازمان از تجهیزاتی به‌روز و مناسب برخوردار شود تا در صورت وقوع حادثه جان همشهریان و آتش‌نشانان در معرض خطر نباشد.
عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر قم افزود: برخی از ساختمان‌های ایستگاه‌های آتش‌نشانی قدیمی و فرسوده بوده که توجه جدی درزمینهٔ بازسازی را طلب می‌کند که این مهم وقتی اثرگذار بوده که در برخی ایستگاه‌ها، مسیر ورود و خروج خودروهای امدادی متناسب با وظایف ابلاغی و تسریع در خدمت‌رسانی نیست.
نیازمند با تأکید بر احصاء مشکلات کارکنان سازمان آتش‌نشانی در این بازدید، اذعان کرد: در این بازدید مشکلات جاری کارکنان خدوم سازمان آتش‌نشانی بررسی گردید و شورای اسلامی شهر در جهت حل موارد مطروحه پیگیری لازم را انجام می‌دهد.
انتهای پیام/