31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

با تقدیر از خدمات احمد ترکمن، علیرضا اقبالیان به‌عنوان مدیر منطقه یک شهرداری قم معرفی شد

به دنبال صدور حکم انتصاب مدیر جدید منطقه یک شهرداری قم، طی مراسمی از خدمات احمد ترکمن تقدیر و علیرضا اقبالیان به‌عنوان مدیر منطقه یک شهرداری قم معرفی شد.

به گزارش شهرنیوز، صبح امروز و با حضور سید مرتضی حسام‌نژاد معاون مالی و اقتصادی، سید جواد صحرایی مدیرکل حوزه شهردار، مهدی کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل و جمعی دیگر از مدیران شهری، مراسم تکریم و تودیع مدیر سابق و  معارفه مدیر جدید منطقه یک شهرداری قم برگزار شد.

در این مراسم با اهداء لوح تقدیر شهردار قم از خدمات احمد ترکمن در زمان تصدی سمت مدیر منطقه یک شهرداری قم تقدیر شد.

متن لوح تقدیر شهردار قم به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای مهندس احمد ترکمن
با اهداء سلام و تحیّت
خدمت به ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی در هرجایگاه و پست و مقامی که باشد شایسته تقدیر است و باید شکرگزار آن بود که خداوند متعال این فرصت خدمتگزاری را فراهم نموده است.
استفاده از تجارب و تخصص‌های شما و همچنین خدمات ارزشمند و تلاش‌های سازنده جنابعالی در زمان تصدی مدیریت منطقه یک شهرداری قم نقشی بسزا در رشد و توسعه پیشبرد اهداف مدیریت شهری داشته است.
لذا اکنون که فرصت خدمت در جایگاهی دیگر برای جنابعالی ایجاد شده است، با عنایت به خدمات ارزشمند ، وجدان کاری ، انضباط اداری وحسن‌ شهرت جنابعالی و به ‌مصداق حدیث ‌شریف «من لم یشکرالمنعم من المخلوقین لم یشکراللّه عزوجل» بر‌خود لازم می‌دانم از زحمات جنابعالی تقدیر و تشکر نموده و این لوح سپاس تقدیم می‌گردد.
امید است با ایمان به اراده خداوند ‌متعال درظل توجهات خاصه حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف وعمل به فرمایشات‌ حکیمانه مقام معظم ‌رهبری حضرت آیت ‌الله ‌العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی در ارائه خدمات خالصانه همچون گذشته موید و منصور باشید.

دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد
شهردار قم

همچنین در این مراسم حکم انتصاب علیرضا اقبالیان به‌عنوان مدیر منطقه یک شهرداری قم توسط سید مرتضی حسام‌نژاد معاون مالی و اقتصادی به وی ابلاغ شد.

علیرضا اقبالیان از مدیران باتجربه شهرداری قم قبلاً سابقه مدیریت مناطق هفت و پنج و همچنین مدیرعاملی سازمان‌های تاکسیرانی و حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم را داشته است.