28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

به مناسبت آغاز سال تحصیلی؛ نقاشی ۲۵۰۰ مترمربع از دیوارهای مدارس شهر قم

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم از نقاشی بیش از 2500 مترمربع از دیواره‌های مدارس شهر قم همزمان با آغاز سال تحصيلي در سطح مناطق هشتگانه خبر داد.

سیدمحمد موسوی‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به آماده‌سازی فضای شهر برای آغاز سال تحصیلی جدید، از نقاشی، رنگ‌آمیزی و متناسب‌سازی چهره شهر مقدس قم برای استقبال از ماه مهر خبر داد.
وی اضافه کرد: سازمان زیباسازی شهرداری قم با نقاشی درب‌ها و دیوارهای مدارس تلاش می‌کند تا محیط آن را برای درس و زندگی شاداب‌تر کند تا در صورت بازگشایی مدارس، فضایی جذاب برای دانش آموزان مهیا باشد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم ادامه داد: به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، تعمیرات و نصب المان‌های ماه مهر نیز در سطح مناطق هشت‌گانه شهر مقدس قم در حال انجام است همچنین این برنامه‌ها در ۳۵ مدرسه اجرا شده است.
به گفته وی، ۱۱ المان مناسبتی ماه مهر و ۱۰ المان شکرستان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دانش آموزان و استقبال از ماه مهر توسط سازمان زیباسازی شهرداری قم نصب‌شده است.
موسوی منش تصریح کرد: برای زیباسازی و ایجاد شور و نشاط ابتدای سال تحصیلی طرح نقاشی دیواری بر روی مدارس سطح شهر در ۲۵۰۰ مترمربع نیز به همت این سازمان در حال اجراست.
انتهای پیام/