25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

عزم شورا و شهرداری قم برای اتمام طرح‌های نیمه‌تمام و رفع مشکلات مردم

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: حمایت از شهرداری برای اجرای طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی از اولویت‌های شورای اسلامی شهر و کمیسیون برنامه‌وبودجه است.

نرجس نیازمند در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای رفع نیازهای شهری اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌هایی که اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر برنامه‌ریزی کرده‌اند، تا جایی که از لحاظ بودجه‌ای برای شورای شهر امکان داشته باشد شهرداری را حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی در تأمین اعتبارات وجود ندارد،‌ ابراز کرد: بر اساس درخواست مدیران و شهروندان در مناطق مختلف شهری، تأمین بودجه اتفاق افتاده که این مهم نشان‌دهنده حمایت‌های خوب شورا از شهرداری است.

عضو شورای اسلامی شهر قم، به تعامل شورای شهر و شهرداری اشاره کرد و گفت: از ابتدای آغاز فعالیت شورا تاکنون همکاری مثبت و دوجانبه‌ای بین شورا و شهرداری برای حل معضلات و مشکلات مردم وجود دارد که امیدواریم این تعامل مثبت ادامه یابد.

به گفته وی بودجه شهرداری قم به‌عنوان یک کلان‌شهر، بودجه بالایی نیست که باید در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام شود، به‌طوری‌که بتوان پروژه‌های شهری که در سال‌های گذشته انجام‌شده و یا در دست اقدام است را به نتیجه برسانیم.

عضو کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: دغدغه‌هایی داریم که پروژه‌های نیمه‌تمام و برخی از پروژه‌های بسیار مهم که زندگی مردم را در آن منطقه یا محلات دچار چالش کرده تکمیل و مشکلات موجود نیز برطرف شود.**