38.1 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

شهرداری قم از امکانات خود برای توسعه متوازن استان استفاده کند

استاندار قم از شهرداری قم خواست تا از امکانات خود برای توسعه متوازن شهرهای دیگر استان استفاده کند.

به گزارش شهرنیوز،‌ بهرام سرمست در  آیین کلنگ زنی واحد تولیدی محصولات بتنی مسلح و غیرمسلح در شهرک صنعتی محمودآباد با اشاره به اینکه این پروژه به دنبال رسیدن به یک درآمد پایدار برای سازمان همیاری شهرداری‌های قم در کنار پشتیبانی از شهرداری‌های استان است اظهار داشت: این اقدام عملاً درصدد پشتیبانی و حمایت از تولید خواهد بود.

وی با بیان اینکه انتظار داریم این پروژه هرچه سریع‌تر و با یک اقدام جهادی تکمیل شود ابراز کرد: باید گفت در گذشته مشکلاتی در زمینه تحقق همیاری و هم‌افزایی در سازمان همیاری شهرداری‌های استان وجود داشت که امیدواریم اقداماتی ازاین‌دست بتواند این همیاری و هم‌افزایی را محقق کند.

استاندار قم همچنین ادامه داد: لازمه حمایت و پشتیبانی از همه شهرداری‌های استان، استفاده بهینه و مطلوب از ظرفیت‌های شهرداری قم است، ضمن آنکه باید توجه داشت توسعه تک‌بعدی نمی‌تواند نشانگر یک توسعه پایدار و متوازن در استان باشد.

وی درعین‌حال خواستار توسعه متوازن در استان از مسیر همیاری و تعامل بین شهرداری قم و شهرداری‌های اقماری در استان شد.

سرمست هدف از کلنگ زنی این‌گونه واحدها را پیگیری توسعه زیرساخت‌ها در استان دانست و اذعان کرد: توسعه زیرساخت‌ها می‌تواند رفاه و آسایش شهروندان را به دنبال داشته باشد.

وی با تشکر از اقدامات سازمان همیاری شهرداری‌های استان، به عبارت «همیاری» در عنوان این سازمان توجه داد و گفت: تردیدی نیست که شهرداری‌های استان باید به تعامل و همکاری با یکدیگر بپردازند تا کمبودها و مشکلات احتمالی رفع شود، به‌عبارت‌دیگر لازم است تا زنجیره این همیاری‌ها در استان تکمیل شود.

وی درعین‌حال از شهرداری قم خواست تا از امکانات خود برای توسعه متوازن شهرهای دیگر استان استفاده کند.**