32.7 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

ایجاد بانک اطلاعاتی جامع سازمان‌های تخصصی شهرداری قم/افزایش نظارت و تصمیم‌گیری در سازمان‌ها

مدیرکل حسابرسی داخلی و امور مجامع شهرداری قم گفت: در بانک اطلاعاتی جامع و کامل شهرداری قم اطلاعات 15سازمان با موضوع تعداد پرسنل، حقوق و حساب بانکی، موجودی انبار سازمان‌ها و تعداد افراد مأمور مشخص‌شده است.

حمیدرضا بیطرفان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت شفاف‌سازی اطلاعات در اتخاذ تصمیمات مدیران اظهار داشت: در چند سال اخیر با جمع‌آوری اطلاعات ۱۵ سازمان با موضوع تعداد پرسنل، حقوق و حساب بانکی، موجودی انبار سازمان‌ها و تعداد افراد مأمور عملکرد سازمان‌ها بسیار مشخص و شفاف شد.

وی اهمیت بانک اطلاعاتی را بر تصمیمات مدیران موردتوجه قرارداد و ابراز کرد: با ایجاد بانک جامع و کامل اطلاعاتی، تصمیم‌گیری برای مدیران راحت‌تر شده و نظارت بازرسان بیشتر و دقیق‌تر انجام می‌شود.

مدیرکل حسابرسی داخلی و امور مجامع شهرداری قم بازگشت اموال بلااستفاده در انبار سازمان‌ها به مدار را یکی از تأثیرات مهم بانک اطلاعاتی جامع دانست و تصریح کرد: با بررسی انبارها و اموال در اختیار سازمان‌ها، توانستیم بسیاری از اموال بلااستفاده در انبار هر سازمان را به مدار بازگردانده و در اختیار بخش‌های دیگر قرار دهیم.

وی در پایان با تأکید بر لزوم شفاف‌سازی عملکرد سازمان‌ها خاطرنشان کرد: امروز با توجه به اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی توانستیم بسیاری از نیازهای بخش‌های مختلف را برطرف کرده و تأمین نیازها بر اساس اولویت‌ها و نیازها انجام می‌شود.**