35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تعامل سازنده عامل موفقیت معاونت خدمات شهری شهرداری قم

معاون سابق خدمات شهری شهرداری قم، یکی از عوامل موفقیت این معاونت و اجرای طرح و برنامه‌های خود را تعامل سازنده با نهادهای مختلف عنوان کرد.

به گزارش شهرنیوز، سیدامیر سامع در جلسه شورای مدیران شهرداری قم که با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر و مدیران شهری برگزار شد اظهار داشت: یکی از بهترین دوران خدمتی خود را در شهر کریمه اهل‌بیت(س) و مردم شریف و فهیم آن گذراندم و غبطه می‌خورم که از این شهر جدا شدم.

وی با قدرانی از شهردار، معاونان، مدیران و تمام کارکنان در سطوح مختلف شهرداری قم، یاد و خاطره مهندس جانقربان معاون فقید شهرسازی و معماری شهرداری قم را نیز گرامیداشت و گفت: این مرحوم همواره تلاش می‌کرد تا مشکلات موجود به بهترین شکل ممکن برطرف شود و عمران و آبادانی شهر برای وی بسیار اهمیت بود.

معاون سابق خدمات شهری شهرداری قم تصریح کرد: در مدت مسئولیت به‌عنوان معاون خدمات شهری سعی کردیم ارتباط سازنده بین سازمان‌ها و نهادهای مختلف اجرایی ایجاد کنیم و در همین راستا نیز امور را به‌خوبی پیش بردیم.

وی با آرزوی موفقیت برای معاون جدید خدمات شهری ابراز کرد: جوانان زیادی در شهرداری مشغول فعالیت هستند که باید از ظرفیت این افراد به‌عنوان سرمایه‌های شهر استفاده شود.

گفتنی است سامع پس از انتخاب به‌عنوان عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، از مسئولیت معاونت خدمات شهری شهرداری قم خداحافظی کرده است.

همچنین در این نشست مسعود میلانی که به‌عنوان سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قم نیز معرفی‌شده است، با قدردانی از اعتماد شهردار و گرامیداشت یاد و خاطره مهندس جانقربان معاون فقید شهرسازی شهرداری قم گفت: خدماتی که مهندس جانقربان داشت ادامه راه را برای دیگران مشکل کرده است.

وی با تأکید بر اینکه معاونت شهرسازی امروز نیازمند حمایت جمعی است، افزود: مرحوم جانقربان همواره تا آنجایی که امکان داشت همواره به دنبال رفع مسائل و مشکلات حوزه شهرسازی به‌خصوص با همکاری شهرداران مناطق بود.**