35.9 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ترافیک

اجرای طرح اصلاح تابلوهای تعیین مسیر درون‌شهری قم

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: اجرای مرحله نخست تکمیل و اصلاح تابلوهای نصب‌شده در سطح شهر با موضوع تعیین و هدایت مسیر در تمامی مناطق شهری در حال پیگیری و اجراست.

به گزارش واحد خبر سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، قاسم طالبی از اجرای فاز نخست طرح تکمیل و اصلاح تابلوهای تعیین مسیر در محدوده میادین و شوارع شهری خبر داد و گفت: در سال‌های گذشته با بررسی و برداشت نیازهای شوارع، در این خصوص اقدامات لازم جهت ساخت و آماده‌سازی تابلوها انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه در این مرحله نقاطی که دارای نواقصی در خصوص تابلوهای بالاسری و یا تعیین مسیر بوده‌اند در اولویت قرار گرفته است، ابراز کرد: در برخی از نقاط نیز نسبت به اصلاح تابلوها که قبلاً با زمینه سبز اجراشده بودند اقدام و ضمن تغییر رنگ زمینه تابلوها به رنگ سفید، نیازهای مناطق در این خصوص در حال انجام است.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: نقاط جدیدی که توسط طرح‌های ابلاغی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک جهت ساخت و نصب تابلوهای تعیین مسیر به سازمان ترافیک ارائه می‌شوند نیز در ادامه اجرای طرح انجام خواهد شد.

طالبی میادین اصلی، معابر پرتردد و درجه‌یک شهر و نقاط تمرکزی شهری با توجه به حجم مراجعات شهروندان و تردد خودروها را از مهم‌ترین نقاطی برشمرد که در این طرح دارای اولویت هستند.**