33.9 C
شهر مقدس قم
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

آغاز واکسیناسیون کارکنان شهرداری قم علیه کرونا

مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم از آغاز واکسیناسیون کرونا ویژه کارکنان این شهرداری در مناطق و سازمانهای این شهرداری خبر داد.

سیدعلی بیگدلی در گفت و گو با شهرنیوز، اظهار داشت: نیروهای خدوم شهرداری در سازمان‌ها و مناطق مختلف از ابتدای شیوع کرونا همواره در کنار عوامل اجرایی و مدافعان سلامت بوده و به ارائه خدمت در بخش‌های مختلف از جمله آرامستانها، حمل و نقل عمومی، آتش نشانی، پسماند و سایر بخش‌ها پرداخته‌اند.

وی افزود: در این راستا و به منظور پیشگیری از ابتلای کارکنان شهرداری به کرونا مجوز واکسیناسیون ایشان علیه بیماری کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی قم صادر و از چهارم شهریور ۱۴۰۰ فرآیند مذکور آغاز شد.

بیگدلی تصریح کرد: با توجه به هماهنگی صورت گرفته و ارائه اطلاعات کارکنان شهرداری به دانشگاه علوم پزشکی تمام کارکنان شهرداری قم در بخش‌های مختلف می‌توانند با کارت ملی به مرکز واکسیناسیون واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مراجعه و نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

وی بیان کرد: اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان شهرداری تا روز یکشنبه هفتم شهریورماه ادامه دارد و در صورت لزوم نیز قابل تمدید است.

در پایان دکتر بیگدلی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولان استانی به ویژه حمایت‌های شهردار محترم به منظور انجام واکسیناسیون کارکنان شهرداری قدردانی نمود.***