25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

شهرداری قم همواره کنار جامعه سلامت

شهردار قم بر لزوم همراهی با کادر بهداشت و درمان و نقش فرماندهی دانشگاه علوم پزشکی قم در پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا تأکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در روز نخست شهریورماه و هم‌زمان با زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک برگزار شد؛ ضمن قدردانی از خدمات جامعه بهداشت و درمان و خادمان سلامت گفت: در مجموعه شهرداری قم از ابتدای شیوع ویروس کرونا همراه جامعه سلامت بوده‌ایم و این همراهی را تا پایان این همه‌گیری ادامه خواهیم داد.

وی با تأکید بر این موضوع که فرمانده در دوران کرونایی دانشگاه علوم پزشکی است گفت: در مجموعه شهرداری قم با تمام ظرفیت و توان خود پشت سر فرمانده حرکت خواهیم کرد و هر موضوع مرتبط با مبارزه و مقابله با ویروس کرونا را با نظر دانشگاه علوم پزشکی اجرایی خواهیم کرد.

دکتر سقائیان‌نژاد با قدردانی از خدمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی و همکاران ایشان در خانواده سلامت استان قم تصریح کرد: در امور مختلف مرتبط با ویروس کرونا به‌هیچ‌عنوان بدون هماهنگی حرکت نخواهیم کرد و به دنبال فرمانده مبارزه با کرونا در استان که دانشگاه علوم پزشکی است، حرکت خواهیم کرد.

شهردار قم ادامه داد: شهرداری قم همچون گذشته در کنار جامعه سلامت و پزشکان عزیز است تا بتوانیم با کمک یکدیگر مشکلات را برطرف و پیک کرونا را پشت سر بگذاریم.****