36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

مجلس یادبود شادروان غلامرضا جانقربان و مردان خدمت شهرداری قم برگزار شد

آئین سوگواری حضرت امام حسین علیه‌السلام و مجلس یادبود شادروان غلامرضا جانقربان و جانباختگان مدیریت شهری قم در ایام همه‌گیری ویروس کرونا برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، همزمان با ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا امام حسین علیه‌السلام و یاران باوفایش، در مراسمی یاد و نام مردان خدمت شهرداری قم و به ویژه معاون فقید شهرسازی و معماری شهرداری قم گرامی داشته شد.
این مراسم در سومین روز درگذشت شادروان غلامرضا جانقربان و با حضور خانواده، بستگان و جمع زیادی از دوستان و همکاران آن مرحوم و ۱۷ نفر دیگر از جانباختگان مدیریت شهری در طول ۱۸ ماه همه‌گیری ویروس کرونا در فضای باز محوطه شهرداری قم و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.
در این مراسم علاوه بر دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم و جمعی از مدیران و کارکنان شهرداری قم، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر قم، مدیران و مسئولین استانی و ملی، اعضای ادوار شورای اسلامی شهر قم، خانواده متوفیان، خادمین بارگاه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و… نیز حضور داشتند.
قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید و فاتحه و نثار آن به روح جانباختگان شهرداری قم در کنار مدیحه‌سرایی خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام و ذکر مصیبت جانسوز حادثه کربلا توسط مداحان و ذاکران اهل‌بیت و بیان برخی از خاطرات و سیر زندگی حرفه‌ای مرحوم جانقربان توسط همسر وی از بخش‌های این مراسم بود.
در این مراسم یاد و نام شادروانان غلامرضا جانقربان، سید جعفر موسوی، سعید عسگری، مجید حسن‌زاده، علیرضا فرهادیان، حامد شیرزادیان، کریم یعقوبی پاک، ناصر ندری، سیدعلیرضا هاشمی، ابوالفضل سبزعلیان، داود سعادتمند، روح‌اله احمدی تبار، علی اصغر کرمی، بهروز عابدینی، سیدمحمد هاشمی کاشانی، حیدر ابری و سیدمحمدحسین موسوی از جانباختگان مجموعه مدیریت شهری که از اسفند ماه ۱۳۹۸ دعوت حق را لبیک گفته بودند گرامی داشته شد.**