29.8 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

غلامرضا جانقربان، معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم و از پیشکسوتان مجموعه مدیریت شهری، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

به گزارش شهرنیوز، ویروس منحوس کرونا بار دیگر خانواده بزرگ شهرداری قم را داغدار کرد و این‌بار باعث درگذشت یکی دیگر از خادمین شهر مقدس قم شد.
غلامرضا جانقربان از مدیران با سابقه شهرداری قم که مدت ۳۵ سال در سمت‌های مختلفی به زائرین و مجاورین بارگاه منور و نورانی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خدمت کرده بود، ظهر امروز(جمعه) به علت ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
وی از سال ۹۴ در کسوت معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم مشغول به فعالیت بوده و پیش از آن هم در سمت‌هایی مانند معاون خدمات شهری، مشاور عالی شهردار قم و مدیر مناطق مختلف شهری، به شهر کریمه اهل بیت(س) خدمت کرده است.
مرحوم غلامرضا جانقربان همچنین در سطح کلان در سمت‌هایی مانند قائم مقام قرارگاه سازندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران و قائم مقام شهردار منطقه ۱۲ تهران فعالیت کرده بود.
وی پس از ۳۵ سال تلاش و فعالیت اجرایی در واپسین روزهای خدمت خود به سر می‌برد که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، اندکی پیش از بازنشستگی، دار فانی را وداع گفت.