39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

احداث مجتمع فرهنگی ورزشی شهیدان جعفری نیا به مساحت ۲۶۰۰ مترمربع/تأثیر تورم و گرانی بر اجرای پروژه‌های شهری 

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از افتتاح نخستین مجموعه ورزشی مقیاس بزرگ قم خبر داد و گفت: مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان جعفری نیا در مساحتی به وسعت دو هزار و 600 مترمربع ساخته‌شده است.

به گزارش شهرنیوز، عباس حلوایی زاده امروز در آئین افتتاح پروژه‌های شهرداری قم که با حضور استاندار، اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین جمعی از مسئولان استانی و مدیریت شهری در ادامه اجرای طرح ” قم در مسیر تحول” برگزار شد، اظهار داشت: امروز چهارمین مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرداری قم به بهره‌برداری رسید و این مجتمع نخستین مجموعه‌ای بوده که ۲۶۰۰ زیربنا دارد و دو برابر سایر مجموعه‌های ورزشی است.

وی خاطرنشان کرد: تجهیزاتی که برای این سالن ورزشی در نظر گرفته‌شده شامل سالن‌های رزمی، کشتی، ساختمان مدیریت، سرویس بهداشتی، رختکن و حمام است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه برای عملیات احداث این طرح عمرانی ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: در وضعیت موجود که با تورم و گرانی مصالح روبرو هستیم تنها هزینه اجرای سوله خام این پروژه ورزشی بالغ‌بر۲۵ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه هدف ما این است که پروژه‌های ورزشی با حداکثر نصف قیمت امروز تمام شود، گفت: امیدواریم در ماه‌های آینده در مناطق سه و پنج نیز شاهد افتتاح مجموعه‌های ورزشی باشیم.**