35.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

ادامه اجرای طرح”قم در مسیر تحول” و افتتاح پروژه‌ها تا پایان سال/برای آبادانی شهر نیازمند همکاری همگان هستیم

شهردار قم از ادامه افتتاح پروژه‌های شهرداری در طرح "قم در مسیر تحول" خبر داد و گفت: پروژه‌های شهرداری قم چهارشنبه آخر هرماه افتتاح می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد امروز در آئین افتتاح پروژه‌های شهرداری قم که با حضور استاندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین جمعی از مسئولان استانی و مدیریت شهری برگزار شد، با قدردانی از اعتماد مجدد شورای شهر قم اظهار داشت: در این راه از خدا طلب توفیق دارم تا وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهم؛ در آغاز دور جدید مسئولیت از همه طلب کمک داشته و امیدواریم قم را در تراز شهر جهانی نگه‌داریم.

وی به افتتاح پروژه‌های شهرداری قم اشاره کرد و گفت: در این راستا هر چهارشنبه پروژه‌هایی را افتتاح می‌کردیم که ازاین‌پس این طرح‌ها و پروژه‌ها چهارشنبه‌های آخر هرماه انتقال می‌دهیم؛ در این راستا نیز افتتاح پروژه‌های مختلف ازجمله فاز نخست قطار شهری قم، افتتاح پروژه ساختمان‌های اداری منطقه دو و سه، ادامه تکمیل پارک هزار هکتاری و تکمیل خیابان‌های شهید فهیمی و عمار یاسر و استاد فقیهی، تکمیل سوله‌های ورزشی، پیاده‌روها، جمع‌آوری خطوط متروکه ریلی، افتتاح ساختمان شورای شهر، ورود ۵۰ اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل شهری و بهره‌برداری از خط دوم پسماند به همراه سایر طرح‌های دیگر تا پایان سال به مرور افتتاح می‌شود.

شهردار قم خاطرنشان کرد: به‌صورت تخصصی نیز برنامه‌های جدید برای مدیریت در شهر قم داریم که آن نیز با هماهنگی شورای شهر اجرا می‌شود تا بتوان قم را در تراز خود رساند.

وی با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی افزود: در عصری به سر می‌بریم که رسانه‌های نوظهور یکی پس از دیگر به وجود آمده که باید در این راستا رسانه‌ها با دقت تمام و بهره‌گیری از  فناوری و هنرمندی پیش‌بینی لازم را انجام دهند.****