29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

پیشرفت فیزیکی ۵۰درصدی مجتمع فرهنگی ورزشی پردیسان قم/اجرای پروژه با ۲۵۰۰ مترمربع زیربنا

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از پیشرفت فیزیکی50 درصدی پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی محله یک مسکن مهر در پردیسان خبر داد.

به گزارش واحد خبر منطقه هشت شهرداری قم، محمد رمضانی با اشاره به نیاز منطقه و اهمیت ورزش و سلامت در جامعه اظهار داشت: در راستای برنامه‌ریزی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان درصدد هستیم پروژه فرهنگی ورزشی پردیسان را هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسانیم.

وی در ادامه ابراز کرد: این مجتمع فرهنگی ورزشی واقع در بوستان محله یک مسکن مهر در بلوار بصیرت با زیربنای ۲۵۰۰مترمربع است که در فاز نخست تا مرحله اتمام اسکلت سازه اقدام شده بود.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم میزان هزینه اجرای این پروژه را موردتوجه قرار داد و افزود: طبق برآوردهای بروز رسانی شده، بر اساس فهرست‌بهای سال گذشته جهت اجرای پروژه مذکور بالغ‌بر ۷۶میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به کاربری‌های متفاوت این مجموعه اذعان داشت: این سالن فرهنگی و ورزشی محل برگزاری انواع کلاس‌های آموزشی و ورزشی ازجمله کلاس‌های ورزشی عمومی و تخصصی و کلاس‌های فرهنگی و هنری است.

رمضانی خاطرنشان کرد: رخت‌کن، سرویس بهداشتی، حمام، بخش‌های اداری، پارکینگ عمومی و فضای سبز مجاور این سالن به مساحت بیش از ۵هکتار ازجمله قابلیت‌ها و پتانسیل‌های این مجموعه بوده که با بهره‌برداری از آن امیدواریم بتوانیم گام مؤثری در غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان برداریم.**