31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

آغاز فعالیت ستاد محرم شهرداری قم

در آستانه فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) ستاد محرم شهرداری قم برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان آغاز به کار کرد.

به گزارش شهرنیوز، ستاد محرم شهرداری قم در آستانه فرارسیدن ماه محرم، ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) با حضور معاونت خدمات شهری، اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل، سازمان فرهنگی هنری ورزشی و سازمان زیباسازی شهرداری برای خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان آغاز به کار کرد.

این ستاد هرساله در آستانه ماه محرم آغاز به کار کرده و در طول ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) در محرم و صفر به مناسبت‌های مختلف خدمات‌رسانی بهتر و شایسته به عزاداران را در دستور کار دارد.

این ستاد امسال آماده‌سازی شهر برای محرم، فضاسازی و نصب المان های شهری، تبلیغات محیطی، ساماندهی ایستگاه‌های صلواتی و تدوین دستورالعمل فعالیت، خدمات‌رسانی به هیئات مذهبی، برنامه‌های فرهنگی و… را در دستور کار قرار داده است.

براساس این گزارش هریک از اعضای این ستاد، وظیفه بخشی از اقدامات تدوین شده را بر عهده خواهند داشت تا همچون سال‌های گذشته در کنار تامین شرایط مطلوب عزاداری در آستان مقدس حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، بقاع متبرکه، هیئات و مکان‌های تعیین‌شده مجاز، فضاسازی مطلوب شهری نیز متناسب با این ایام صورت گیرد و شهر یکپارچه عزادار باشد.**