29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

رونمایی از طرح یکسان‌سازی تابلوهای معرفی رسانه‌های قم/ صدور قم‌کارت ویژه خبرنگاران

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از رونمایی طرح یکسان‌سازی تابلوهای معرفی رسانه‌های قم خبر داد و گفت: این تابلوهای شهری مقابل دفاتر این رسانه‌ها نصب می‌شود.

مهدی کلانترزاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با گرامیداشت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار اظهار داشت: به مناسبت این روز خجسته و در ادامه اجرای طرح “قم در مسیر تحول” از کارت شهروندی قم‌کارت ویژه خبرنگاران قمی که به نام آنان صادرشده رونمایی می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم ابراز کرد: با استفاده از این کارت، خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند از خدمات قم کارت که همان کارت شهروندی است استفاده کنند.

وی همچنین با قدردانی از فعالیت‌های یک‌ساله خبرنگاران رسانه‌های مختلف گروهی ازجمله خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری، شبکه‌های تلویزیونی، مطبوعات و سایر رسانه‌ها در همکاری با شهرداری تصریح کرد: بخشی از موفقیت‌های شهرداری در رسیدن به اهداف و برنامه‌ها به تعامل بین بخشی با رسانه‌ها مرتبط می‌شود و بدون شک در این راه همراهی و حمایت رسانه‌ها و همچنین نقدهای تأثیرگذار و کاربردی آنان مؤثر بوده است.

کلانترزاده خاطرنشان کرد: نگاه مدیریت شهری همواره تعامل با رسانه‌ها بوده و این مهم نیز بیش‌ازپیش ادامه می‌یابد تا بتوان به اهداف پیش‌بینی‌شده و ارتقاء فرهنگ شهروندی دست‌یافت.**