36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

لزوم آذین‌بندی ویژه شهر در عید غدیرخم/هیچ سستی در پیشبرد برنامه‌های مدیریت شهری پذیرفته نیست

شهردار قم ضرورت زیباسازی ویژه شهر قم به مناسبت عید غدیر قم گفت: باید با اقدامی شایسته، عید بزرگ غدیرخم را در قم گرامی بداریم.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه شورای مدیران شهرداری قم، با تأکید بر ضرورت زیباسازی ویژه شهر قم به مناسبت عید غدیر قم اظهار کرد: باید با اقدامی شایسته و در خور، عید بزرگ غدیرخم را در قم گرامی بداریم.

وی با اشاره به روزهای پایانی دوره فعلی شورا و مدیریت شهری تصریح کرد: شهرداری با تمام توان در این روزهای پایانی خدمت‌، کارها را پیگیری خواهد کرد و هیچ پروژه و کاری در شهر قم متوقف بر تشکیل شورای جدید و ادامه خدمت و یا انتخاب تیم جدید مدیریت شهری نمی‌شود.

شهردار قم با تاکید بر اینکه هیچ پروژه‌ شهری نباید به دلیل پایان دولت یا پایان دوره فعلی شورا متوقف شود خاطرنشان کرد: ما به خدا و مردم تعهد دادیم که در مسیر خدمت حرکت کنیم و نباید نگاهمان به این مسائل باشد.

سقائیان‌نژاد همچنین با تاکید بر ضرورت توسعه پروژه‌های پارکینگ‌سازی در مناطق شهری تصریح کرد: اعتقاد به نهضت پارکینگ‌سازی باید در دستور کار ویژه مدیران مناطق قرار گیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه بافت مرکزی شهر قدیمی بوده و وسایل نقلیه افزایش یافته، در نتیجه باید تدبیر ویژه‌ای در حوزه پارکینگ‌سازی خصوصاً با اولویت هسته مرکزی شهر انجام شود.

شهردار قم در ادامه سخنان خود با اشاره به تدوین کتاب عملکرد ۶ ساله مدیریت شهری اظهار کرد: زحمات زیادی برای تدوین این کتاب کشیده شده و همه دست‌اندرکاران دست به دست هم دادند تا بستری برای اطلاع‌رسانی اقدامات انجام‌شده در این مدت فراهم شود.

***