25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

انسداد خیابان آیت‌الله مرعشی نجفی برای فعالیت‌های عمرانی/بلوار بهار دوطرفه شد

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از انسداد خیابان آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) برای احداث پیاده راه و فعالیت‌های عمرانی خبر داد و گفت: خط‌کشی خیابان بهار انجام‌شده و تنها خودروهای امدادی، تاکسی و خودروهای خادمین حرم مطهر حضرت معصومه(س) اجازه تردد در این مسیر را دارند .

عباس ذاکریان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اجرای پیاده راه در خیابان آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) اظهار داشت: از روز گذشته بعد از جابجایی پارکینگ موتورسیکلت، نصب نیوجرسی‌ها، جابجایی دو ایستگاه تاکسی و… مسیر خیابان آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) برای آغاز عملیات عمرانی مسدود شده است.
وی با بیان اینکه خیابان بهار تا خیابان شبستان به‌صورت دوطرفه و بن‌بست شده است، ابراز کرد: خط‌کشی خیابان بهار انجام‌شده و تنها خودروهای امدادی، تاکسی و خودروهای خادمین حرم مطهر حضرت معصومه(س) اجازه تردد در این مسیر را دارند.
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به اینکه این مسیر از خیابان شبستان و چهارراه شهدا دیگر دسترسی نداشته و فعالیت‌های عمرانی آن آغازشده است، تصریح کرد: این پروژه قرار است در پایان سال اجرایی شود و هزینه احداث آن نیز ۱۴۸ میلیارد ریال در نظر گرفته‌شده است.
وی با تأکید بر اینکه کوچه‌های منتهی به خیابان آیت‌الله مرعشی نجفی(ره) نیز از ابتدای برخی کوچه‌ها بسته‌شده است، عنوان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این پیاده‌راه در زمان‌بندی انجام‌شده اجرایی خواهد شد.***