36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

احداث ۲۲ زمین روباز ورزشی در بوستان قم در سال ۱۴۰۰/اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در سراهای محله

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم گفت: امسال 22 زمین روباز ورزشی را در پارک‌ها برای استفاده رایگان شهروندان در دست اجرا داریم که زیرساخت‌ها آن در حال آماده‌سازی است.

به گزارش شهرنیوز، ابوالقاسم مقیمی با اشاره به تلاش‌های سازمان فرهنگی شهرداری قم برای افزایش برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: شهروندان در رابطه با استفاده از برنامه‌های فرهنگی می‌توانند به سراهای محله در مناطق شهری مراجعه کنند؛ در حال حاضر ده سرای محل در قم داریم.

وی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند از طریق سایت fv-qom.ir و صفحات مجازی سازمان فرهنگی و ورزشی به نشانی qomfv با برنامه‌های سازمان آشنا شوند، ابراز کرد: در حوزه فضاهای ورزشی در بوستان‌ها، امسال ۲۲ زمین روباز ورزشی را در پارک‌ها برای استفاده رایگان شهروندان در دست اجرا داریم که زیرساخت‌ها آن در حال آماده‌سازی است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با اشاره به دیگر برنامه‌ها افزود: برگزاری کارگاه آموزشی مهارت زندگی و خودآگاهی ویژه خانواده‌ها به‌صورت جدی برگزار می‌شود و مورد استقبال شهروندان قرارگرفته است.

وی تصریح کرد: در مجموعه شهرداری قم ۶ سالن ورزشی فعال داریم و ۶ سالن در دست‌ساخت است که آخرین آن سالن ورزشی شهید عزیز زادگان در بلوار انتهای بلوار بنی فضل در هفته‌های گذشته به بهره‌برداری رسید و به‌زودی سالن ورزشی منطقه چهار نیز افتتاح می‌شود.

مقیمی اذعان کرد: ازنظر بهای خدمات، این سالن‌ها اصلاً قیمت‌ها قابل‌مقایسه با سالن‌های ورزشی فعال در شهر نیست و اگر گروه‌های فرهنگی درخواست کنند با ۴۰ درصد تخفیف می‌توانند از طریق مساجد و کانون‌های فرهنگی مساجد و پایگاه بسیج و فرهنگی استفاده کنند.**