30.4 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

اجرای خط‌کشی پیست دوچرخه‌سواری بوستان حنانه

خط‌کشی پیست دوچرخه‌سواری بوستان حنانه واقع در منطقه دو شهرداری قم تکمیل و این پیست جهت بهره‌برداری در اختیار مردم قرار گرفت.

به گزارش واحد خبر سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، خط‌کشی پیست دوچرخه‌سواری بوستان حنانه تکمیل و این پیست در حال حاضر قابل بهره‌برداری برای گروه‌های ورزشی دوچرخه‌سواری و عموم شهروندان است.

با توجه به تخصصی بودن این پیست، خط‌کشی و تعیین مسیر حرکت و گردش در پیست نیز خاص بوده که با حضور کارشناسان هیئت دوچرخه‌سواری استان قم توسط سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم انجام‌شده است.

گفتنی است اجرای نوشتار و تعیین مسیر شروع، فلش‌های تعیین مسیر حرکت در پیست و خطوط ممتد و مسی‌رنگ در کنار تابلو هشدار ضرورت استفاده از وسایل ایمن از دیگر نقوشی است که در این پیست با هدف افزایش ایمنی و زیباسازی انجام‌شده است.

پمپ ترک به‌نوعی از پیست‌های دوچرخه‌سواری اطلاق می‌گردد که دوچرخه‌سواران در ابتدای مسیر و شتاب‌گیری می‌توانند تمامی طول تعیین‌شده بدون رکاب زنی طی کنند.

این پیست در بوستان حنانه واقع در زیر پل نهم دی در منطقه دو اجراشده که پس از اتمام عملیات خط‌کشی آن مورد بهره‌برداری و استقبال دوچرخه‌سواران و خانواده‌ها قرارگرفته است.**