29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

مدیرکل ورزش و جوانان استان با شهردار قم دیدار کرد/تقدیر از شهرداری قم در توسعه ورزش همگانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان با دکتر سقائیان نژاد شهردار کلان‌شهر قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش شهرنیوز، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش، رئیس هیئت‌های کشتی، ورزش جانبازان و معلولین استان با حضور در شهرداری قم با دکتر سقائیان نژاد دیدار و گفت‌وگو کردند.

شهردار قم در این دیدار از آمادگی شهرداری برای توسعه ورزش همگانی خبر داد و اظهار داشت: در سال‌های گذشته هدف‌گذاری احداث ۷ سالن فرهنگی ورزشی و چندمنظوره در دستور کار قرار داشته که تاکنون سه مجتمع به بهره‌برداری رسیده و مجتمع های دیگر نیز تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد که امیدواریم با افتتاح این پروژه در کنار ایجاد نشاط اجتماعی سرانه‌های فرهنگی و ورزشی نیز ارتقا یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم نیز در این دیدار ضمن تمجید از نگاه سازنده شهرداری قم به رشد و توسعه زیرساخت‌های ورزش همگانی در استان، خواستار حمایت و نگاه مخصوص شهرداری، از ورزشکاران و قهرمانان استان قم شد.

منعم تصریح کرد: اقدامات مطلوب شهرداری قم در راستای توسعه و گسترش ورزش همگانی به‌ویژه در بوستان‌های سطح شهر ستودنی و قابل‌تقدیر است.

وی با طرح این مطلب که پیست‌های دوچرخه‌سواری احداثی شهرداری قم، موجب رشد و گسترش ورزش دوچرخه‌سواری قم شده است، افزود: جانمایی سالن‌های ورزشی ساخته‌شده و در دست احداث شهرداری در مناطق مختلف بسیار مناسب بوده است.**