35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

تصویب تفریغ بودجه سال ۱۳۹۹ سازمان فرهنگی شهرداری قم/تأثیر کرونا بر کاهش درآمدها

تفریغ بودجه سال 1399 سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم به تصویب اعضای شورای این سازمان رسید.

به گزارش شهرنیوز، نشست شورای سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با حضور اعضای این شورا به ریاست دکتر سقاییان‌نژاد شهردار قم برگزار شد.

در این نشست مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم اظهار داشت: بودجه این سازمان در سال ۱۳۹۹ بیش از ۱۲ میلیارد تومان بود که به خاطر محدودیت‌های کرونایی به ۱۱ میلیارد تومان کاهش و بخشی ویژه‌ای از درآمدهای پیش‎‌بینی شده محقق نشد.

ابوالقاسم مقیمی بابیان اینکه کرونا سبب شد درآمدهای پیش‌بینی شده از فعالیت سراهای محلات سطح شهر از ۴۰۰ میلیون تومان به ۶۰ میلیون تومان کاهش یابد تصریح کرد: در مجموع ۸.۵ میلیارد تومان از درآمدهای سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در سال ۱۳۹۹ به میزان ۷۹ درصد محقق شده است.

مقیمی با اعلام اقداماتی در راستای کاهش هزینه‌های جاری سازمان ادامه داد: در سال گذشته در این راستای صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های جاری سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری موردتوجه قرار گرفت و در نظر گرفتن وجوه مختلف وضعیت موجود، خوشبختانه شاهد افزایش روند تحقق برنامه‌ها را شاهد بودیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد مهم‌ترین مصوبه جلسه گذشته شورای سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی قم نیز گفت: تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ به مبلغ ۱۳ میلیارد تومان از جمله مصوبات این جلسه بود که در سال جاری اقدامات و برنامه‌ها بر اساس آن انجام می‌گیرد.**