35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

توزیع بیش از ۹ هزار تن آسفالت در سطح معابر و شوارع منطقه ۴

مدیر منطقه چهار شهرداری قم از توزیع بیش از 9 هزار تن آسفالت در سه‌ماهه نخست سال جاری در سطح معابر و شوارع این منطقه خبر داد.

به گزارش واحد خبر منطقه چهار شهرداری قم، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به اهمیت توزیع آسفالت در سطح معابر و شوارع سطح منطقه اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۴۰ هزار تن آسفالت در سطح منطقه چهار توزیع شد که آمار قابل‌توجهی در بین مناطق هشتگانه محسوب می‌گردید.

وی با بیان اینکه با توجه به درخواست‌های مکرر مردمی و در راستای ارتقاء و بهبود تردد و عبور و مرور شهروندان با رویکرد افزایش ضریب ایمنی تردد این توزیع آسفالت‌ها انجام‌شده است، تصریح کرد: پس از بررسی‌های کارشناسی و ارزیابی‌های به‌عمل‌آمده، شوارع فرعی سالاریه، خیابان شهدای ناجا، بلوار شهید سپهبد سلیمانی و ۳۰ متری سنگ‌بری‌ها و … آسفالت شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم یادآور شد: در سال جاری حدود ۷۰ هزار مترمربع از شوارع و معابر سطح منطقه روکش آسفالت گردیده و این روند تا قبل از فصل بارندگی ادامه خواهد داشت تا در فصل بارندگی ضمن کاهش و رفع آب‌گرفتگی در سطح معابر تسهیل در عبور و مرور شهروندان را نیز شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: کیفیت آسفالت نقش به سزایی در زندگی شهروندان داشته و بهبود عبور و مرور شهری و ناوگان حمل‌ونقل شهری نیز از آن تأثیرپذیر است.

اصفهانیان مقدم در خاتمه از همکاری و مساعدت شهروندان محترم در اجرای پروژه‌های فنی و عمرانی در سطح منطقه تقدیر و تشکر کرد.**