28.6 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

ایجاد ۷۷۰ عرصه تبلیغات انتخاباتی به متراژ ۳۰۰۰ مترمربع در شهر قم

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به حضور فعال شهرداری قم در ایجاد فرصت‌های تبلیغاتی برای انتخابات پیش‌رو، گفت: در کل 770 عرصه تبلیغاتی با متراژ ۳۰۰۰ مترمربع جهت تبلیغات انتخاباتی در شهر ایجادشده است.

سید محمد موسوی منش در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به برنامه‌ریزی برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر در کشور و شهر قم اظهار داشت: فراهم کردن شرایط انتخابات سالم و پرشور امروز وظیفه همه ارگان‌ها بوده و شهرداری قم نیز با حضور در این عرصه به وظیفه ملی و استانی خود عمل می‌کند.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم ایجاد  ۱۳۰ سازه موقت دیواری در سطح شهر برای تبلیغات خبر داد و افزود: علاوه بر ۱۳۰ سازه موقف دیواری ۱۲۰ سازه موقت قاب‌دار نیز در اختیار کاندیداها قرارگرفته و می‌توانند از فرصت تبلیغات در سطح وسیعی برخوردار باشند.

موسوی منش تعداد بردهای آگهی سطح شهر را ۵۳۰ برد اعلام کرد و گفت: همچنین ۵۰ سازه پرتابل برای مشارکت در تبلیغ در اختیار اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم  قرارگرفته است.

وی به‌روزرسانی ۶۰ سرو نصب‌شده در میادین سطح شهر را نیز یادآور شد و ادامه داد: در کل ۷۷۰ عرصه تبلیغاتی با متراژ ۳۰۰۰ مترمربع جهت تبلیغات انتخاباتی در شهر ایجادشده و امیدواریم در برگزاری انتخاباتی پرشور نقش مؤثری ایفا کنیم.**