36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

احداث بوستان خیابان شهید ربانی‌نژاد قم با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بوستان خیابان شهید ربانی‌نژاد در محدوده شهرک شهید زین‌الدین به وسعت 6 هزار مترمربع در سال جاری افتتاح می‌شود.

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به احداث بوستان خیابان شهید ربانی‌نژاد در محدوده شهرک شهید زین‌الدین اظهار کرد: احداث این بوستان با مساحت حدود ۶ هزار مترمربع از سال ۹۸ آغازشده و در حال حاضر پیگیری برای احداث سیستم روشنایی و عملیات اجرایی سیستم آبیاری و کاشت در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه تا پایان سال این عملیات‌ها تکمیل‌شده و بوستان در اختیار مردم قرار می‌گیرد افزود: شهرداری بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این پروژه هزینه کرده است و در طراحی این بوستان استفاده حداکثری از گونه‌های پایدار و چندساله و پوششی و سازگار با اقلیم قم در دستور کار بوده است.

جوادیان خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر عزم ویژه‌ای در مدیریت شهری برای توسعه فضای سبز خصوصاً در محلات شکل‌گرفته و در این راستا با حمایت شهردار قم نیز اعتبارات قابل‌توجهی به این بخش تخصیص ‌یافته است.**