27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

پایان عملیات روکش آسفالت شوارع فرعی محله نوبهار و دروازه ری

مدیر منطقه یک شهرداری قم از اتمام عملیات روکش آسفالت شوارع فرعی محله نوبهار و دروازه ری با توزیع 2500 تن آسفالت خبر داد.

به گزارش واحد خبر منطقه یک شهرداری قم، احمد ترکمن با اشاره به اهمیت توزیع آسفالت اظهار داشت: کلیه شوارع و فرعی‌های محلات نوبهار و دروازه ری روکش آسفالت شد و مردم می‌توانند در این محلات به‌راحتی تردد کنند.

مدیر منطقه یک شهرداری قم با بیان اینکه با توجه به عرض کم معابر و شوارع در این محلات کار آسفالت به‌سختی و کندی پیش رفت، ابراز کرد: با توجه به همزمانی با ایام ماه مبارک رمضان، اجرای آسفالت در این معابر با مشکلاتی روبرو بود که با همت و تلاش همکاران شهرداری موفق به اتمام این کار شدیم.

ترکمن ادامه داد: با توجه به عرض کم معابر و فرم غیر اصلی معابر در این دو محله، امکان استفاده از دستگاه‌های بزرگ برای اجرای آسفالت نبود که مجبور به استفاده از باب کت که امکان جابجایی حجم کمتر آسفالت را داشته، شدیم و اقدام به اجرای عملیات شد.

وی با تأکید بر اینکه در مدت اجرای این عملیات، ۲۵۰۰ تن آسفالت در این شوارع توزیع شد، تصریح کرد: هزینه آسفالت توزیع‌شده در این محلات، حدود ۲۳ میلیارد ریال است که امیدواریم موجب رضایت خاطر شهروندان این منطقه باشد.

مدیر منطقه یک شهرداری قم با تشکر از صبوری و همراهی شهروندان این محلات یادآور شد: مجموعه شهرداری قم و منطقه یک تمام تلاش خود را در زمینه بهبود سطح زندگی شهری و آسایش شهروندان به کارگرفته و صادقانه و خالصانه در مسیر خدمت به مردم گام برمی‌دارد و از شهروندان فهیم شهر مقدس قم نیز خواستاریم با رعایت اصول شهروندی و حفظ و نگهداری از امکانات شهری، ما را در ارائه خدمات بهتر و بیشتر یاری کنند.**