30.4 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تقدیر از مدیر برتر حامی روابط عمومی شهرداری قم

همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، از معاون خدمات شهری شهرداری به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی شهرداری قم تقدیر شد.

به گزارش شهرنیوز، گردهمایی روسای ادارات، مسئولان و کارشناسان مجموعه اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم و همچنین مسئولین ارتباطات و امور فرهنگی مناطق هشتگانه و سازمان‌های تابعه شهرداری قم با حضور جمعی از مدیران شهری هم‌زمان با هفته جهانی ارتباطات و روابط عمومی و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.
در این مراسم از سید امیر سامع معاون خدمات شهری شهرداری به پاس تعامل،همراهی و پشتیبانی از برنامه‌ها و اقدامات اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی در سال ۱۴۰۰ تقدیر شد.
متن تقدیرنامه مدیر برتر حامی روابط عمومی سال ۱۴۰۰ شهرداری قم که در این مراسم به وی اهدا شد، به شرح زیر است:
با نگاه مدبرانه و حمایتی جناب آقای دکتر سقائیان‌نژاد شهردار محترم قم در حوزه ارتباطات و روابط عمومی، تلاش برای تحقق سیاست‌های کلان ارتباطی شهرداری قم در ایجاد زمینه‌ها و بسترهای اطلاع‌رسانی هدفمند، مؤثر و مورد اقبال و استقبال جامعه مخاطبین، ازجمله وظایف و مأموریت‌های محول شده به اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری است که تلاش شده با نگاهی علمی و فراگیر اجرای آن پیگیری و محقق شود.
در این مسیر که در بیش از دو سال گذشته با همت و جدیت به دنبال آن بوده‌ایم، حضور و همراهی همکاران خانواده بزرگ شهرداری قم و به‌خصوص مدیران ارشد این مجموعه خدوم، مایه دلگرمی و ایجاد انگیزه و توان مضاعف برای ادامه این مسیر که هنوز در ابتدای آن قرار داریم بوده است.
سرور ارجمند جناب آقای مهندس سامع
معاون محترم خدمات شهری شهرداری قم
بر خود لازم دانستیم تا به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه روز “ارتباطات و روابط عمومی” از حضرتعالی که حمایت بی‌دریغ و نگاه بلندتان همواره در تحقق اهداف و اجرای برنامه‌های این اداره کل پشتیبان و همراه ما بوده است به سهم خود تقدیر نماییم.
اهداء نشان “مدیر برتر حامی روابط عمومی شهرداری قم” در سال ۱۴۰۰ از طرف خانواده ارتباطات و روابط عمومی شهرداری قم عنوانی است که در کمال تواضع و فروتنی و پاس همراهی ارزشمندتان به حضور تقدیم می‌گردد.
با آرزوی سلامتی و توفیق ادامه خدمت به زائرین و مجاورین شهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، امیدوار به تداوم نگاه مثبت و استمرار پشتیبانی‌ها و استفاده از نظرات ارزشمند شما در ادامه مسیر رشد و تعالی شهر مقدس قم هستیم.

خانواده اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰