30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تمام محلات مسکن مهر پردیسان دارای بوستان هستند/تقاطع جعفریه به‌زودی افتتاح می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: تا چند ماه آینده با تکمیل بوستان‌ها، هیچ محله‌ای در پردیسان نیست که دارای بوستان محله‌ای نباشد.

به گزارش شهرنیوز، عباس حلوایی زاده امروز در مراسم افتتاح سه طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی شهرداری قم در مجتمع شهید عزیززادگان، اظهار داشت: طرح‌هایی که در طرح “قم در مسیر تحول” پیش‌بینی افتتاح‌شده فقط عمرانی نیست و تمام پروژه‌هایی که برای شهر در نظر گرفته‌شده در بخش خدماتی، فضای سبز و افزایش سرانه‌های ورزشی است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه یکی از طرح‌هایی که امروز به بهره‌برداری رسید، ادامه بلوار امامت بود، افزود: این محدوده  تکمیل‌کننده بخشی از رینگ پیرامونی پردیسان است که در این مرحله حدود چهار کیلومتر آن افتتاح شد..

حلوایی زاده ابراز کرد: افتتاح مجتمع فرهنگی ورزشی شهید عزیززادگان سومین سوله ورزشی شهرداری قم است که در مساحتی به وسعت یک هزار و ۲۵۰ مترمربع افتتاح‌شده و دارای ۲۵۰ متر زمین اداری است که امیدواریم در آینده نیز دو سالن ورزشی دیگر در مناطق چهار و پنج که با عرصه ۱۵۰۰ مترمربع است به بهره‌برداری برسد.

وی با تأکید بر اینکه تا چند ماه آینده با تکمیل بوستان‌ها، هیچ محله‌ای در پردیسان نیست که دارای بوستان محله‌ای نباشد، تصریح کرد: تقاطع جعفریه  نیز در هفته‌های آینده به‌عنوان یکی از ورودی‌های اصلی شهر تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.***