29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

اجرای طرح هفتگی “قم در مسیر تحول”/ چهارشنبه هر هفته افتتاحیه و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های شهری

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از اجرای طرح هفتگی "قم در مسیر تحول" به‌منظور افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عمليات اجرايی طرح‌های شهری خبر داد.

مهدی کلانترزاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های شهری اظهار داشت: این پروژه‌ها به‌منظور افزایش خدمات مدیریت شهری به زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت(س) صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه افتتاح و آغاز عملیات عمران شهری سبب تقویت روحیه امید و ایجاد انگیزه مضاعف در بین مردم می‌شود، ابراز کرد: یکی از اهداف این برنامه که از ۲۹ اردیبهشت‌ماه تا ۱۲ مردادماه برگزار می‌شود، ایجاد انگیزه و افزایش مشارکت مردم در امور شهری است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم ادامه داد: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف امور شهری نظیر عمرانی، خدماتی، ترافیکی، شهرسازی، فرهنگی، ورزشی، فضای سبز، تفریحی و سرمایه‌گذاری خواهد بود.

وی از برگزاری نخستین دوره این افتتاحیه‌ها در هفته جاری خبر داد و گفت: در این هفته بهره‌برداری از پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی سردار شهید عزیززادگان در منطقه دو، احداث ادامه بلوار امامت و احداث بوستان ستایش در منطقه هشت در نظر گرفته شده است.***