33.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

لزوم اهتمام ویژه به تدوین برنامه ۵ ساله دوم شهرداری قم

رئیس شورای اسلامی شهر قم بر لزوم اهتمام ویژه اعضای شورای اسلامی شهر به برنامه ۵ ساله دوم شهرداری تأکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، عبدالله جلالی در نشست رسمی و علنی امروز شورای اسلامی شهر با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به همه فعالان این عرصه، این شغل را حساس و پر مسؤولیت خواند و اظهار داشت: روابط عمومی، هم به‌عنوان حلقه وصل مدیریت یک سازمان با کارکنان و مردم و هم از جهت تابلو بودن برای هر سازمان و نهاد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی در ادامه با تقدیر از اقدامات خیرین استان در خصوص آزادی زندانیان افزود: خوشبختانه در ماه مبارک رمضان و با پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر و برگزاری چند نشست با خیّرین استان، زمینه‌سازی برای آزادی ۱۰ نفر از زندانیان با اختصاص مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به سرانجام رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر قم سپس با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و همچنین اقدام تروریستی اخیر در افغانستان یادآور شد: وظیفه ما در هر حال حمایت از همه مظلومان جهان به‌عنوان یک تکلیف شرعی و انسانی است.

جلالی با ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار حادثه دلخراش مدرسه سیدالشهدا (ع) کابل افغانستان و آرزوی سلامتی برای مجروحان این حادثه ابراز کرد: این حادثه احساسات جامعه بشری را جریحه‌دار کرد و این پرسش را در اذهان پدید آورد که جُرم و گناه این دختران مظلوم دانش‌آموز چه بوده است.

وی اضافه کرد: تردیدی نیست که عاملان این جنایت هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند، ضمن آنکه باید پرسید مدعیان حقوق بشر کجا هستند که چنین حوادث دلخراشی را موردتوجه قرار نمی‌دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: باید گفت مدعیان حقوق بشر و نهادهای بین‌المللی در ظاهر مدعی حقوق بشر هستند، چراکه برخی موضوعات جزئی و حتی درباره حیوانات را موردتوجه قرار می‌دهند، اما از کنار جنایتی که شهادت و جراحت ده‌ها انسان بی‌گناه را به دنبال دارد، به راحتی می‌گذرند و از آن چشم‌پوشی می‌کنند.

وی در پایان از اعضای کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر خواست تا نسبت به بررسی دقیق برنامه ۵ ساله دوم شهرداری به‌عنوان برنامه سرنوشت‌ساز آینده شهر توجه جدی داشته باشند و آن را به سرانجام برسانند.**