36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای “شهرما” شهرداری قم

آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای "شهرما" شهرداری قم به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای “شهرما” شهرداری قم با معرفی نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف رسانه‌ای به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

این برنامه با پیام شهردار قم، گزارش دبیر نخستین جشنواره رسانه‌ای، قرائت بیانیه داوران و معرفی نفرات برگزیده از شبکه استانی نور قم از پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

گفتنی است در این دوره از جشنواره، آثار تولیدات متن محور در بخش‌های خبر، تیتر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و تحلیلی، تولیدات تصویری در بخش‌های عکس، گزارش تصویری و پوستر، تولیدات دیداری و شنیداری شامل بخش‌های گزارش خبری، فیلم کوتاه و کلیپ و موشن و انیمیشن، تولیدات علمی شامل بخش‌های مقالات علمی و پایان‌نامه دانشگاهی موردبررسی هیئت‌داوران قرار گرفت و نفرات برگزیده هر بخش مشخص‌شده است.

همچنین معرفی برگزیدگان بخش ویژه‌ی رسانه‌های شهروندی-تولیدات شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی، معرفی برگزیدگان شایسته تقدیر بخش غیرفارسی، برگزیده بخش موضوعات تخصصی و درنهایت برگزیده بخش موضوعات ویژه نیز از دیگر اقدامات این جشنواره در نظر گرفته‌شده است.

باتوجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در پیشگری و قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس، علی‌رغم تمایل و فراهم بودن مقدمات اجرای این برنامه با حضور شرکت‌کنندگان و اهالی رسانه، این برنامه به صورت حضوری برگزار و نتایج جشنواره اطلاع‌رسانی می‌گردد.***