31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

همکاری مدیریت شهری با شرکت‌های دانش‌بنیان سبب توسعه بیشتر شهرها می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان قم گفت: همکاری مجموعه مدیریت شهری با شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار توسعه شهرها سبب افزایش بهره‌وری می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، سید حسین اخوان علوی در جلسه‌ای با مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با تأکید بر لزوم و ضرورت همکاری مدیریت شهری با شرکت‌های دانش‌بنیان، اظهار داشت: شهرداری و سازمان‌های وابسته به آن ازجمله سازمان توسعه و عمران می‌تواند بخشی از نیازهایی که پارک علم و فناوری دارد را تحقق بخشیده و نسبت به تسهیل گری خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام کند.

رئیس پارک علم و فناوری استان قم خاطرنشان کرد: پارک علم و فناوری نیازمند ارتباط بیشتر با مسئولان شهری به‌ویژه شورای شهر در راستای برطرف کردن مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان است تا بتوانند بیشتر از گذشته و با همکاری به ارائه خدمت بپردازند.

اخوان علوی یادآور شد: وجود فن بازارها و شرکت‌های بزرگ دانش‌بنیان می‌تواند بسترهای همکاری با شهرداری و سازمان‌های آن را بیش‌ازپیش توسعه دهد.

به گفته وی در حال حاضر ۱۰۵ شرکت دانش‌بنیان با بیش از یک هزار و ۸۵۰ نیروی شاغل در حوزه فناوری‌های سخت و فناوری‌های نرم و هویت‌ساز در پارک علم و فناوری قم مشغول فعالیت هستند.**